Ο Φιλοτεχνικός όμιλος Τρίπολης και το “τρένο της χαράς”θα ταξιδέψουν στη χώρα του χιονιού και των πάγων
Ο Φιλοτεχνικός όμιλος Τρίπολης και το “τρένο της χαράς”θα ταξιδέψουν με την μαγισσούλα των Χριστουγέννων στη χώρα του χιονιού και των πάγων και καλούν μικρούς και μεγάλους σ΄αυτό το συναρπαστικό ταξίδι, την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 , στις 6 το απόγευμα, στο Αποστολοπούλειο Πνευματικό Κέντρο.
Η είσοδος είναι ελεύθερη .
Η εκδήλωση αφιερώνεται στα Παιδιά της Κιβωτού του Κόσμου.
![](http://fotripolis.gr/wp-content/uploads/2019/12/treno-ths-xaras-filotexnikos.jpg)
Please follow and like us: